Grete Kuld

Näitleja Grete Kuld jagas Instagramis paari pilti oma esimesest koolipäevast.

Grete oli koolis eeskujulik õppur ja rääkis oma kooliteest lähemalt Eesti Naises eelmise aasta novembris. „Ma ei olnud raske laps ega mingi suur pidutseja, olin korralik tüdruk,“ ütles Grete intervjuus.

Grete Kuld näitas oma esimesest koolipäevast vanu pilte.

Andres Puusepp, Pille Minev ja Jürgen Pärnsalu

Raadios Star FM Instagramis jagati hommikuprogrammi saatejuhtidest pilte nende esimesest koolipäevast. Armsate minevikupiltidega sooviti nii suurtele kui ka väikestele raadiokuulajatele ilusat koolitee algust.

Desiree Mumm

Näitleja ja laulja Desiree Mumm alustas sel sügisel õpinguid Tartu ülikoolis. Mumm asub Euroopa õpingute magistrantuuri, mis on mõeldud Tartu ülikooli kodulehe järgi inimesele, kes tunneb huvi Euroopa Liidu toimimise vastu ja soovib saada teada, millised on eri poliitikavaldkondade tulevikuteemad. Desiree soovis oma jälgijatele ilusat 1. septembrit ja loodab, et algab õppeaasta saab kõigil olema inspireeriv. „Ma võin ka nüüd lõpuks mööda Tartu tänavaid kõndides end tudengina tunda,“ kirjutas Mumm oma Instagramis.

Juunis lõpetas Mumm Tallinna ülikooli bakalaureusekraadiga riigiteaduste erialal. „Riigiteaduste eriala sai valitud seetõttu, et mind väga paelub maailmas toimuv. Sooviksin panustada ühiskonna parendamisse ja olen tegelikult pikalt unistanud diplomaadi ametist,“ rääkis Desiree juunis Kroonikale.

Desiree Mumm alustas magistriõpinguid Tartu Ülikoolis

Liina Ariadne Pedanik

Lauljanna ja sisulooja Liina Ariadne Pedanikul algas tänavu kolmas aasta õpetajana. Nimelt töötab noor naine Viimsis asuvas eralasteaias Pääsupoeg muusikaõpetajana koos oma ema Ita-Riina Pedanikuna.

Liina Ariadnel algas kolmas õppeaasta muusikaõpetajana.

Rauno Märks ja Maris Kõrvits

Raadio Rertro FM soovis oma kuulajatele ilusat kooliaasta algus mõnusate retrokaadritega saatejuhtidest Rauno Märksist ja Maris Kõrvitsast.

Jaanus Saks

Ansamblist Põhja-Tallinn tuntud räppar Jaanus Saks saatis oma tütre Jessica Jakob Westholmi gümnaasiumisse. Jessica alustas tänavu õppimist viiendas klassis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid