Neljapäeval esitles restoraniäri, kokaraamatute ning telesaadetega miljoneid teeninud Oliver saates „The One Show“ oma uut raamatut. Raamatu mõte on anda inimestele säästunippe, ent paljud peavad seda mõnitamiseks. Koka uus teos peaks koosnema roogadest, mida on lihtne ja soodne valmistada, vahendab Mirror.

Jamie Oliveri sõnul on retseptid tõepoolest lihtsad ning odavad. Teles valmistas tippkokk pastarooga, mis sisaldab punast veini, parmesani, küüslauku ja värsket käsitsi valmistatud pastat. „Kasutan supermarketites saadaval olevaid koostisosi,“ räägib saatejuht. „Nüüd kui elu on väga kalliks muutunud, valmistan toite pliidil, mis on kordades odavam kui ahi.“ Tema sõnul läheb toit maksma 1,68 eurot portsjoni kohta.

Televaatajad olid hämmingus, kuna nende arvates nii soodsalt toidu jaoks vajaminevaid koostisosi kätte ei saa. „1,68 eurot kausitäis? Kas tead, kui palju parmesani juust maksab?“ imestab üks. Teine lisab: „Suurepärane pastaroog! Aga ma pole kindel, kas värsket pastat ja parmesani ikka igast toidupoest kätte saab.“

„Ta kasutab ülemaailmset kriisi enda huvides ja üritab nii oma raamatut reklaamida,“ avaldab kolmas Twitteri kasutaja oma meelepaha.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid