Kallas ja Hallik abiellusid 14. septembril 2018. aastal kitsas pereringis Kaja lemmikrestoranis MerMer. Paar tegi oma suhte avalikuks 2017. aasta presidendi vastuvõtul, kuhu nad koos ilmusid ning sama aasta sügisel Kaja ja Arvo kihlusid. Kallas jagas Instagramis oma jälgijatega pilti neli aastat tagasi toimunud pulmast ja kirjutas juurde, et tegemist on ühe tema lemmikpiltidest, mille fotograaf Annika Metsla tegi.

Peaministri viis 2016. aastal tema tulevase abikaasaga kokku üks tema sõbrannadest. „Mu sõbranna ütles mulle, et tead, Arvos on nii küps mehelikkus ja sinus küps naiselikkus, te sobiksite kokku,“ meenutas Kaja ajakirjas Eesti Naine. „Mul oli kohe algusest, esimesest hetkest tunne – tema on see õige. Temaga on nii lihtne olla, sa ei pea olema keegi teine, ja kohe oli mul ka selline tunne, et võiksime abielluda,“ tunnistas Kallas.

Aastal 2018 meenutas Arvo Hallik Eesti Ekspressis esimest kohtumist ja tõdes, et paari vahel tekkis koheselt särts. „Meie kohtumised on päris pika ajalooga. Ametialaselt olid esimesed kokkupuuted ilmselt 2000. või 2001. aastal. Sõprade seltskonnas kohtusime põgusalt 2013. aastal. Esimene koosveedetud õhtu oli mais 2016. Kas see oli armumine esimesest silmapilgust – pigem mitte. Võimalik, et ligi 40aastastel, kel on lapsed, kolm aastat üksikelu seljataga ning kõigele lisaks kõrged kriteeriumid võimaliku elukaaslase suhtes, on selline pime armumine üldse võimatu,“ meenutas Arvo.

„Samas tuleb tunnistada, et „särts“ tekkis kohe, vähemalt minul. Kaja oli ja on igas mõttes minu unelmate naine. Võimalik, et sellist meeletut armumist hoidiski tagasi ratsionaalsus ja ka hirmud, mis Kaja kui avaliku elu tegelasega kaasas käivad. Ma arvan, et päris armumine tekkis pärast esimest koos veedetud õhtut. Julgen öelda, et sellest ajast oleme olnud paar,“ rääkis peaministri abikaasa.