„Lugu sündis täiesti juhuslikult, kui Andrei Zevakin ühel stuudio sessioonil kitarri kätte haaras ja meloodiat vaikselt mängima hakkas. Mul oli ammu peas kummitanud laulu esimesed sõnad ja laulsin selle kitarri peal kaasa. Pluuto liitus oma ideedega ja nii sündiski kergelt mõruda sõnumiga lugu,“ meenutab Heleza ehk Helena Põldmaa.

„Stuudios oli tol hetkel kuidagi nii õige vibe kui Andrei hakkas suvaliselt kitarri näppima ja mina freestyle’ima,“ lisab pluuto.

Lauljatel tuli koheselt tuli üles lause: „Sa oleks võinud öelda nii“. „Enamus laulust sündiski koheselt mu peast, ja järsku tuli veidi eemal diivanil mõelnud Helena mu kõrvale laulu algusega - just nii valmiski 3/4 laulust ligi 30minutiga,“ lisab pluuto.

Lugu „Sa oleks võinud öelda nii“ räägib suhtesituatsioonist, mil jäetakse õigeaegselt üksteisele asju ütlemata, mis kulmineerub eri ootusteks ja pettumusteks.

Loo produtseeris Andrei Zevakin, kelle kitarridele lisaks salvestati innovatiivselt shakeri ja arvutimängu Sims 4 heliefekte.

Pluuto sõnul toob sügis palju tööd ja uusi elamusi. „Loodan lõpusirgele saada oma teise stuudioalbumiga, mille nimel olen viimased kaks aastat tööd teinud,“ ütleb muusik lõpetuseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid