Pique ja Shakira lahkuminek on juba suvest saati meediale huvi pakkunud. Eriti suurt tähelepanu pööratakse endiste kaasade kohtumistele, kus koos advokaatidega arutatakse seda, kas Shakira ja Pique kahe lapse Milani ja Sasha hooldusõiguse saab lauljanna või vutitäht. Mäletatavasti soovib Shakira minna poistega Ameerikasse elama, et seal oma karjääri edendada, kuid Pique soovib, et lapsed jääksid temaga Hispaaniasse.

Pärast seda, kui tuli avalikuks, et Pique südame on võitnud 23-aastane kaunitar Clara Chia Marti, on naine samuti olnud meedia tähelepanu all. Martit on märgatud mitmel romantilisel reisil koos Piquega ning meedia on mõlemalt soovinud olukorra kohta kommentaari. Meedia tähelepanu on aga tekitanud värske paari vahel pingeid, vahendab Marca.

Clara Chia on nimelt Piquele väljendanud oma pahameelt, kuna ta tunneb, et mees pole teda paparatsode eest kaitsnud samamoodi, nagu ta Shakirat kunagi kaitses. Hiljuti nähti paari Pariisis, samuti märgati neid Barcelonas koos käsikäes jalutamas, nad nägid välja rõõmsad ja naeratasid teineteisele.

Piquele teeb aga rõõmu, et Clara Chia saab hästi läbi tema sõpradega. Väidetavalt ei saanud Shakira 12 aasta jooksul, kui ta Piquega suhtes oli, kordagi jalgpalluri sõpradega soone peale. Lauljannale polnud kunagi jalgpalluri sõbrad meeldinud, kuid Clara Chia rahulikum iseloom oli mänginud olulist rolli hea atmosfääri loomiseks Pique sõpradega.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid