„Me oleme aastaid toonud oma vaatajateni parimaid Eesti telesarju, kuid midagi nii pöörast ja samas lõbusat, kui hakkab toimuma oktoobri lõpust, ei ole me varem teinud,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili.

„Adrenaliinist pakatav treiler näitab väga väikest osa sellest, millise kaliibriga peadpööritavad seigad hakkavad oktoobri lõpust iganädalaselt Elisa Huubi vaatajateni jõudma,“ lisas Ili.

Uues meelelahutussaates tuuakse vaatajani masinad, mida Eesti teedel ei kohta, tutvustatakse mõttekaid ja mõttetuid suundi ning uuritakse Eesti mootorite maailma iga nurga alt - läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini. Saatejuhtideks on alati riskialdis Saara Pius, perfektsionistlik Indrek Raadik ja praktik Koit Toome.

Saates taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide, kui tehnika piire. „Pöördes“ on kõigile, kes vähegi oskavad autode, adrenaliini, tehnika, kiiruse, jõu, ilu ja hea huumori peale pöördesse minna. Avatakse kütusejanuseliste saateosaliste iseloomu ootamatutest nurkadest ja pannakse nad rollidesse, kus nad varem pole olnud.

„Pöördes“ jõuab Elisa Hubis vaatajateni juba 28. oktoobril.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid