14. oktoobri päeval postitas Jurjens Facebooki, et tema ja Bergštein on taas lapsevanemateks. Brad jagas tähtsa päeva puhul pilti ka värske ilmakodaniku väikestest varvastest.

„Tere tulemas koju, Liam Thor! Meil on nüüd ametlikult beebipoiss,“ kirjutas muusik paari sõnaga oma sotsiaalmeediapostituses. Kommentaarides soovitakse perele uue ilmakodaniku lisandumise puhul kuhjaga õnne.

2019. aasta 24. veebruaril said Brad ja Heddy oma esimese lapse, kelleks on tütar Roselyn. Juba 2020. aasta 2. oktoobril sai pisitütar endale õe nimega Amelia.

2018. aasta 2. novembril abiellusid Brad ja Heddyga Las Vegase lähistel kõrbes. Isameheks oli seejuures Ralph Ciavolino ja paaripanijaks legendaarse metalbändi Quiet Riot endine laulja Paul Shortino.

„Meil Heddyga oligi plaan, et lähme Vegasesse ja teeme sellise väikse pulma,“ selgitas Brad mõned aastad tagasi Kroonikale antud intervjuus. „Vaatasime seal lähistel kõrbes ühe ilusa koha välja ja päikeseloojangul toimus tseremoonia. Seda, et ma abielusõrmust kannan, ei olegi veel suurt tähele pandud. Lähedased ja bändikaaslased muidugi teavad,“ ütles Brad tollal.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid