Sarjas „Vampiiritapja Buffy“ mänginud ja multikas „Perepea“ mitmetele tegelastele oma hääle andnud Green (48) jagas oma kogemust Murray`ga (72) YouTube`i jutusaates „Good Mythical Morning“.

Seth Green

Ta meenutas, et üheksa-aastasena osales ta sketšisaates „SNL“. Ühes klipis arutlesid lapsed, mis jõulupühadest arvavad. Antud episoodi juhtis Bill Murray.

Kui nad tagaruumis olid, istus Green Murray`le mõeldud diivani käetoe peale. Filmistaar solvus ja hakkas temaga pragama. Green aga püsti ei tõusnud, ta mõtles, et diivan on ju piisavalt suur - milles probleem.

Ta ei osanud aimatagi, mis järgmisena juhtub. Murray haaras poisi pahkluudest kinni ja tõstis ta õhku, Green rippus pea alaspidi. Murray viis Greeni nõnda suure prügikasti juurde ja kukutas ta sinna sisse. „Prügi koht on prügikastis,“ olevat Murray öelnud.

„Ma olin hirmul. Jooksin minema ja peitsin end riietusruumis laua alla. Lihtsalt nutsin ja nutsin,“ kirjeldas Green nüüd aastaid hiljem.

Aprillis kajastati meedias, et filmi „Being Mortal“ võtted katkestati, kuna Murray käitus ebasündsalt. Tema vastu esitati kaebus, kuna väidetavalt käitus ta naistega liiga familiaarselt ega suutnud neist käsi eemal hoida.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid