Värskes podcastis „Kuulsuse narrid“ käidi läbi kõik viimastel päevadel eetris olnud tõsielusaated, kuid eriti emotsionaalseks muutus Ada siis, kui jutuks tuli just saade, kus Brigitte Susanne Hunt omale meest otsib. „Mul olid pöidlad pihus, et palun mine koju!“ ütles Ada, kui jutuks tuli hurmur nimega Herkki.

„Täitsa lõpp! Ma ei suuda. Ma vaataks nagu oma isa telekas ennast lolliks tegemas. Pane suu kinni, ära laula nii palju, ma ei suuda,“ selgitas suunamudija põhjust, miks talle 40ndates kahe lapse isa ei istu.

Ada tunnistas, et tal tekkis Herkki pidevast laulmisest lausa second-hand embarrassment ehk teiseringi piinlikkustunne.

Saate esitlus

Endise rannamajalisega antud podcasti vedav Baari-Madis pakkus välja, et pidevalt oma endisest elukaaslasest rääkiv mees pole oma eksist tegelikult üle saanud. Ka Ada nõustus selle väitega. „See, et avalikult julges öelda, et läks naisest lahku, sest ta ei kohelnud teda hästi ja sa ütled seda oma vallalisele kaunitarile. Ma ütleks küll, et sa juba andsid mulle märku, et sa ei suutnud oma abielu hoida tervena, et miks ma peaks nüüd erand olema,“ mõtiskles Ada.

Baari-Madisel jagus kriitikanooli pigem just Brigitte suunas. Näiteks häirib meest see, kuidas vallaline kaunitar meeste juures käitub: „Millegipärast nii, kui ta on nende meestega, no siis mul on küll niimoodi, et tüdruk, kas su IQ on väiksem kui su vööümbermõõt?“

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid