Juubelipeol olid nii Treimann Mööbel & Disain pikaajalised kliendid kui tuntud nägudest sisekujundusehuvilised ja sisearhitektid.

Helipilti kujundas Laura Nestor ning maitseid disainis masterchef Orm Oja.

Külaliste vahel loositi välja ka kingitusi, näiteks kauni valge tugitooli viis sellelt õhtult koju sisearhitekt Lilia Kristianson.

Treimanni sisustussalong avas esmakordselt uksed 2017. aastal Tallinna kesklinnas Poordi tänaval. Salongi populaarsus ei lasknud ennast kaua oodata ja nii leidsid kõik sisustusfännid Treimanni stuudio näol koha, mis tõi turule värske kontseptsiooni, pakkudes moodsa disaini ja hea hinnaga tooteid brändidelt, kelle lähenemine mööbli tootmisele ja disainile on ka jätkusuutlik ja kaasaegne.

Tiivustatuna kiirest edust ja soovist sisustustoodete valikut veelgi laiendada, tuua juurde uusi ja inspireerivaid brände ning täiendada olemasolevate partnerite kaubavalikut füüsilises keskkonnas, avati 2021. aasta sügisel juba ligi tuhande ruutmeetri suurune salong Porto Francos. Uus asukoht ja ruumilahendus haagib ideaalselt Treimanni teise suure eesmärgiga: pakkuda lisaks tootevalikule ka vahetuid emotsioone, teenindust, et sisustuse valimine ja ostmine oleks tervikuna nauditav kogemus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid