Emmanuel, kes on viimastel aastatel Keilas elanud, rääkis intervjuus, et on tõsielusarjaga kaasneva kuulsuse ja tähelepanu enda jaoks teenima pannud. „Käisin möödunud nädalavahetusel üle väga pika aja Keilas väljas. Lootsin, et keegi ei tunne mind ära, kuid inimesed hakkasid mind kohe kõnetama ja koos pilti tegema,“ avaldas mees intervjuus.

„Paljud küsisid, kuidas mul saates läheb ja millal ma juba Brigitte Keilasse toon,“ meenutas 25-aastane noormees naerdes.

„Vallaline kaunitar“ on TV3 selle sügise uus telesaade, kus meelelahutaja Brigitte Susanne Hunt kohtub 11 mehega, et endale nende seast armastatu leida. Igas saates langeb välja üks noormees ning võitjal on õigus Hundile abieluettepanek teha. Saade on TV3 eetris igal reedel kell 20.

„Ootan oma südant võitma inimest, kellega saaksin nii lõputult naerda ja lõbutseda kui ka kõigest koos üle saada ning armas ja rahulik olla – nagu ma ju tegelikult suurema osa ajast olengi,“ kirjeldas „Vallalise kaunitari“ kangelanna Brigitte Susanne Hunt ajal, kui saate jaoks käis alles casting.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid