arja keskmes on Kaie, keda kehastab Eesti tuntud naisnäitleja Merle Palmiste, Elina rollis Juuli Lill ning Elina tütart Simonat mängib viimases Superstaari saates finaali jõudnud Wanda-Helene Ollep.

Igal nädalavahetusel käivad Kaie uhkes kodus tal külas Elina koos tütre Simonaga. Loomulikult kuulub külastuse juurde saun, kus nauditakse kuuma leili, head veini, kuid alati ka mõnda mahlakat suhtelugu, mis naistele suurt huvi ja kõneainet pakub.

„Sari on Eesti lugudest, päris meie oma lugudest, kuid lugusid on stsenaristide poolt paremini jälgitavale kujule kirjutatud. Filmimine oli pöörane ja intensiivne, kuid eesti näitlejate professionaalsus võimaldas ka kõige keerukamaid võtteid. Olen neile osalemise eest ääretult tänulik. Sarjast on oodata nagu ütles Winston Churchill „verd, higi ja pisaraid!“, kuid mitte ainult, sest saab ka nalja,“ ütles sarja produtsent Arbo Tammiksaar.

Naiste trio teab selliseid Eesti elu saladusi, millega paljud on kokku puutunud, kuid millest harva rääkida julgetakse. Igas episoodis keskendutakse ühele loole ja antud juhtum tuuakse lavastuslikult ka televaatajani. Võib kuulda ja näha lugusid vanglast vabanenud mehest, kes on kergeusklike naistele armupüünis, parima sõbra pruudi ülelöömisest, mesikeelse ja valeliku mitmenaisepidaja paljastamisest ja palju muud.

Maailma kuulsaimad luureagentuurid nagu CIA ja FBI kahvatuvad selle info ja analüüsivõime ees, mida omavad need kolm naist. See trio on võimsaim kõigist planeedi luureagentuuridest.

Sarjas astub üles särav plejaad meie näitlejaid nii vanema kui ka noorema põlvkonna hulgast: Reimo Sagor, Riho Kütsar, Katrin Karisma, Karin Rask, Maris Nõlvak, Merle Talvik, Jaanus Nuutre, Kiiri Tamm, Karmo Nigula jpt.

Vaata „Naised saunas rääkisid“ esimest episoodi juba täna uue põlvkonna teleteenuses Go3.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid