Eile Instagramis avaldatud mustvalgetel fotodel poseerivad Victoria ja Stefan koos. Esimesel pildil on Victoria asetanud oma käed hellalt ümber kõhu ja ta vaatab armsalt Stefani poole.

Teisel fotol seisavad Stefan ja ta kallim küljega kaamera poole ning Victoria toetab oma käe muusiku õlale. Pildi juurde kirjutatud kommentaaris on paar märkinud kolm valget südant.

Oktoobri lõpus avaldasid Koitsaar ja Airapetjan sotsiaalmeedias, et nad on kihlunud. Airapetjan jagas uudist Instagrami vahendusel, avaldades foto, kus Victoria näitab oma sõrmes kaunist kihlasõrmust: „Vici on võetud!“.

Stefan teatas koos Victoriaga lapseootusest tänavu augustis. Muusik postitas Instagrami pildi, kus ta koos kallimaga poseerib ja kätt hellalt naise kõhul hoiab.

Päev hiljem rääkisid Stefan ja Victoria „Ringvaatele“ antud intervjuus, kuidas naine lauljale beebiuudise teatavaks tegi. Ühel hommikul oli Victoria andnud Stefanile karbikese, kus olid beebisokid ja rasedustest.

Varahommikul ärgates ja karpi nähes oli Stefan esmalt segaduses. „Victoria nägu oli rõõmust nii elevil, et ma mõtlesin, et mis nüüd juhtus,“ kirjeldas Airapetjan karbi kättesaamist ja oli korraks isegi ehmunud. „Avasin karbi ja seal oli see tore üllatus,“ rääkis Stefan oma emotsioonidest, kui sai teada, et saab isaks.

Paari beebi peaks ilmavalgust nägema tõeliselt maagilisel kuupäeval – 24. detsembril. Samal päeval on ka Stefan sündinud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid