Albumilt leiab kokku 10 lugu, millest pooled on juba avalikkuse ette jõudnud ja mõned on kuulajatele päris tuttavad – Jüri Pootsmanni 2021. aasta Eesti Laulul osalenud ja kolmanda koha saavutanud hitt „Magus melanhoolia“, lisaks veel peale seda ilmunud „Ümber sõrme“, „Jäljed jätsid tuulde“, hetkel raadiotes kõlav kõige uuem singel „Vaata mind“ ning nüüd ka albumi nimilugu „Suveööde unetus“.

Jürile oli plaadi tegemine meeletu kogemus ja sellesse on pandud metsikult energiat, aega ja emotsioone: „Ma ei ole kunagi loomeprotsessi ajal nii palju kogenud – alates lõbusatest ja positiivsetest emotsioonidest kuni selleni välja, et „enam lihtsalt ei jaksa“. Albumi tegemisega on seotud väga palju inimesi, aga eraldi tahaks välja tuua Gevin Niglase, keda tahaks tema aja ja pühendumuse eest tänada, ja Lauri Räpi, kes aitas mu tundeid ja mõtteid sõnadesse panna.“

Albumi „Suveööde unetuse“ esitluskontsert toimub 8. detsembril klubis D3, kus astutakse lavalaudadele koos bändiga, kelle esituses tuleb esmakordselt ettekandele terve uus album. Meeleolukast õhtust ei puudu ka erikülaline. Pileteid on võimalik soetada Piletilevist. Lisaks on saadaval ka tavapileti ja vinüülplaadi kombinatsioon!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid