Üks soomlasest ettevõtja astus tänavu 1. veebruaril tema firma üürikorterisse Tallinna vanalinnas aadressil Väike-Karja tänav 3 ja tardus ehmatusest soolasambaks. Läbi kahe korruse laiuva korteri heledates toonides elutoas, mida valgustas ilmselt eelmisest õhtust põlema jäänud väike laualamp, avanes põrandal jahmatav vaatepilt – seal lamasid kahe inimese surnukehad.

Kuna vastuseid polegi, lõpetas Põhja ringkonnaprokuratuur kaheksa kuud pärast toimunut kriminaalasja. Ainus, mis leidis kaljukindlat kinnitust, oli see, et veretöö sooritas tõesti Teemu Vasaknari.

Kroonika on varem kirjutanud, et Hanna-Maria ärasaatmine toimus Tallinnas Nõmme linnaosas baptisti koguduses. Kohale tuli suur hulk inimesi, sealhulgas pastor Marika Olenko. „Hanna-Maria oli väga sotsiaalne, elav ja avatud tüdruk,“ rääkis ta. „Tal oli palju sõpru ja tuttavaid.“

Olenko lugu maalib neiust hoopis teistsuguse pildi kui meedias ilmunud uudised ja artiklid. Hanna-Maria polnud sugugi üksildane ja rusutud, vaid elurõõmus ning abivalmis inimene. Olenko sõnul oli modelli elus vaid üksainus murekoht ja selleks oli naise suhe Soome ärimehe Teemu Vasankariga. „Eelmisel aastal soovitasin Marial selle Teemuga lõpparve teha ja elu uuelt lehelt alustada,“ sõnas pastor.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid