Nädalavahetusel toimunud USA muusikaauhindade galale saabus Swift kuldset värvi pükskostüümis, justkui oma läbimurret ette ennustades. Tõepoolest, poplauljatar on karjääri jooksul galalt kokku 40 auhinda korjanud. See tähendab aga seda, et Swiftist sai tänavu Ameerika Muusikaauhindade ajaloos kõige enam auhindu võitnud artist. Naine möödus isegi Michael Jacksonist.

„Pean fänne oma õnne eest tänama,“ rõõmustas muusik kõne pidades. „Ma ei suuda sõnadesse panna, kui hea on seda (muusikat) endiselt teha.“

Galal aasta artistiks valitud Swift viis auhinna koju järgmistes kategooriates: parim popalbum, parim kantrialbum, parim naiskantriartist, parim muusikavideo ja lemmikpopartist.

Swift ei maininud kõnes oma USA turnee piletifiaskot. Piletimüügifirma Ticketmaster teatas nädal, et katkestab Taylor Swifti tuuri kontserdipiletite müügi. Piletid pidid peagi üldmüüki jõudma, kuid firma säutsu kohaselt on nõudlus olnud erakordselt suur ning järelejäänud piletite müügist selle rahuldamiseks ei piisa. Loe pikemalt siit!

Swift on viimasel ajal olnud erakordselt aktiivne. Viimase kolme aasta jooksul on ta välja andnud neli albumit. Tema viimase albumi „Midnights“ laulud hõivasid oktoobris Billboardi esikümnes kõik kohad.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid