Viienda saate võitis Raiko dramaatilisel moel alles viimase küsimusega. Enne seda juhtis mängu 680 punktiga Tõnis, Raikol oli punkte 400.

Viimases ehk kuldvillaku ringis küsiti järgmist: „Kui see kiirtoidukett tahtis minna Austraalia turule, siis oli samanimeline seal juba olemas. Seepärast kasutavad nad maakera kuklapoolel nime Hungry Jack's.“

Õige vastus oli Burger King. Raiko teadis õiget vastust ja duubeldas oma punktisumma, Tõnis pakkus vastuseks McDonald'sit ning jäi seega liidrikohast ilma.

Möödunud aastal suutis Kuldvillaku viiel korral järjest võita Toomas, kes viiendas saates teenis 1230 eurot ja kokku 5020 eurot.

2020. aastal võitis „Kuldvillaku“ Epp Kõiv, kes oli läbi aegade kolmas naistšempion, kusjuures saate toona kaheksa-aastase „Kanal 2 ajastu“ esimene naisvõitja.

Epp edestas toona oma viiendas saates pika eduga kaht konkurenti Raidot ja Hannest - juba enne viimast vooru oli tal 810, Hannesel 190 ja Raidol 130 punkti. Kuigi viimasele küsimusele - millise suurulukiga ei ole aastatel 2008-2018 Eesti riigiteedel juhtunud ühtegi liiklusõnnetust (hüljes) -, vastasid kõik valesti ja ka Epp kaotas poole oma kogutud punktidest, piisas sellest ülekaalukaks esikohaks.

Kroonika on varasemalt kajastanud, et paljud televaatajad teavad Eppu ehk hoopis kui võluvat lauljatari, kelle hääl kõlab sellises raadiohitis nagu „See linn on minu“.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid