„Täpselt nädal aega tagasi pärast tantsusaate finaali ootas mind kodus väga armas üllatus,“ kirjutas Ratas oma Facebooki kontol.

Tantsusaates hoogsaid poognaid võtnud Ratast ootas kodus ees tuba täis õhupalle ja värve. Samuti oli perekond kleepinud seinale suurelt kirja „Oled meie armsaim täht“.

Tuntud poliitik Jüri Ratas on kogu saate vältel korduvalt rõhutanud, kuidas tema abikaasa Karin ning kogu pere on meest toetanud. Kroonika püüdis pärast saate finaali kaamera ette ka Ratase abikaasa Karini ja tütar Marielli.

Karin ja Mariell Ratas hoidsid toona süles kimbutäit punaseid roose. „Loomulikult on need Jürile – selle eest, et ta üldse saatesse läks ja selle väljakutse vastu võttis!“ rääkis tütar Mariell.

Ema ja tütar käisid Jürile pühapäeviti kaasa elamas ja tõdevad, et koha peal on emotsioon ikka hoopis teine kui kodus teleri ees. „Poleks uskunudki, et otsesaates nii suure elamuse võib saada,“ ütles Karin Ratas.

„Olen väga uhke!“ rõõmustas Ratase tütar. „Pärast teist tantsu tuli lausa pisar silma. Olen uhke, et Kristina on suutnud Jüri nii hästi tantsima panna. Nii-nii tublid!“

Vaata rohkem videost!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid