Üllatustest tulvil õhtu avati Freixenet`i vahuveini aurava kaskaadiga ning glamuurset seltskonda hoidis oma hoogsa taktikepi all Ženja Fokin, kes häälestas külalisi meeleolukalt pühade lainele.

Jõuluhõngu ja positiivset energiat täis õhtut külastasid värvikad suunamudijad, andekad lauljad ja tuntud avaliku elu tegelased ning muidugi astus läbi ka helde kingikotiga jõuluvana. Õhtu säravaimaks staariks oli kauni häälega Elina Nechayeva, kes külaliste südamed pühademeeleolu ja soojusega täitis. Kohapeal sai oma silmaga näha, kuidas käib vääriskivile sädeleva lihvi andmine ja Estonian Gem Factory unikaalne lumehelbe graveeringuga väärtuslik kivi sai endale loosiga uue omaniku.

„Jõulud on nii hea aeg, et meelde tuletada kui oluline on kokku saada ja lähedastega aega veeta. Oma kalleid meeles pidada ja neile häid soove edasi anda. Ilusate emotsioonide ja armsate mälestuste loomise aeg“, räägib Aveli Kippari, Goldtime ostujuht. „Minu käest on jõulude eel nii palju küsitud, et mis on siis ikkagi parim jõulukingitus? Pole kahtlustki, see on aeg kõige lähedasematele. Aga mitte ainult! Kuna minu jaoks mitmeid ilusaid mälestusi kannavad just ehted, mida ma kannan, siis soovitan lähedasi alati millegi isikupärase ja personaalsega meeles pidada. Näiteks tähenduslik sümbol või kaunis sõnum. Vahel ütleb ehe rohkem kui tuhat sõna!“


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid