Sünnipäeva tähistamine kontserdiga pole YASMYN-i jaoks esmakordne. Juba 2019. aastal, vahetult enne koroonaviirusest tingitud piiranguid, korraldas ta koos sõpradest muusikutega 20nda sünnipäeva tähistamiseks kontserdi. „See oli üks minu elu meeldejäävamaid sünnipäevasid ning otsustasin, et kui vähegi võimalik, võiksin iga uue eluaasta laval vastu võtta,“ rääkis YASMYN. „Kolm aastat hiljem saangi seda piiranguteta uuesti teha, kuid sedapuhku suuremalt kui kunagi varem,“ ütles ta ning kutsub kõiki laupäeval Fotografiskasse.

Eesootavast kontserdist rääkides selgitas YASMYN, et erinevalt 2019. aastast on nüüd laval 4 tantsijat, 3 bändipoissi ja esitamist ootavat muusikat nii palju, et kõik lood ei mahu ühe kontserti ajaraami sisse ära. Ta lubab, et laupäeva õhtul saab publik kuulda nii vanemaid lemmikuid, seniavaldamata lugusid ning ka nostalgilisi üllatusi.

Lisaks on kontserdil võimalik osta ka spetsiaalselt selleks õhtuks limiteeritud koguses valminud „Secret to beauty is carbs“ t-särke, mis on loodud koostöös VLND Burgeriga.

Uksed Fotografiskasse avatakse kell 21.30 ühes CT Venom DJ-setiga. YASMYN live-show algab 22.45.

„Secret to beauty is carbs“ t-särkide info.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid