Briti väljaanne The Sun kirjutas möödunud nädalal, et DiCaprio, kes on tuntud sellepoolest, et tema silmarõõmud pole kunagi üle 25 aasta vanad, uus kallim on 23-aastane modell Victoria Lamas. Neid märgati koos mõned päevad enne jõule lahkumast ühest Hollywoodis asuvast klubist. Enne Lamasi käis DiCaprio aga kohtamas veel ühe modelliga, 27-aastase Gigi Hadidiga. Too aga ei muretse Leonardost ja Lamasist avaldatud fotode üle, kuna tema suhe näitlejaga pole tõsine.

„Gigil ei ole energiat, et DiCaprio järel joosta. Tema ajakava on naise jaoks liiga tihe. Gigi prioriteet on tema tütar,“ teadis üks olukorraga kursis olev allikas rääkida. Samuti oli DiCaprio tihe reisigraafik mänginud nende suhte lagunemises rolli, vahendab Page Six. Näitleja oli äsja olnud Miamis, lennanud seejärel Los Angelesse ja kavatseb uue aasta vastu võtta Saint Barthelemy saarel, mis asub Kariibi meres.

Hadidi ja DiCapriot märgati esmalt koos tänavu septembris, kui toimus New Yorgi moenädal. Samuti märgati neid septembri lõpus samal ajal Milanos – Gigi kõndis Versace 2023. aasta kevadsuvise kollektsiooni moelaval, samal ajal kui Leonardo nautis oma sõpradega õhtusööki. Hadid oli kutsunud tunnustatud näitleja endaga koos moenädala sündmustest osa võtma.

2022. aasta suvel läks DiCaprio lahku oma kallimast Camila Morrone'ist, kellega ta pea viis aastat koos oli. Paari sõbrad sõnasid, et Camila ja Leonardo olid teineteisest lahku kasvanud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid