25. Eesti Muusikaauhindade juubelikava kestab ligi 4 tundi koos 3-tunnise telesaatega. Kontsertsõul esinevad palavalt armastatud artistid: nublu, Anett, Elephants From Neptune, STEFAN, Rita Ray, Gram-Of-Fun ja õhtujuhid 5MIINUST.

„Muusikasõprade jaoks on muusikaauhindade gala pidupäev. Meil on väga suur au tähistada sõprade ja fännide ees oma plaadi ilmumist ja hoida pöialt kõigile võistlejatele. Saladuskatte all võin öelda, et kui müristab ja välku lööb, siis tuleb üks korralik sõu,“ lubas Elephants From Neputune’i liige ja muusik Robert Linna.

Elephants From Neptune andis mullu oktoobris välja oma neljanda albumi „Boogieland“, esitlustuuri käigus andis rokkbänd kontserte nii Tallinnas, Pärnus kui ka Tartus. Soojalt vastu võetud albumi lugu „Motel Blue“ on olnud mitu kuud Raadio2 kahekümne enim mängituima loo seas ning album jätkuvalt plaadipoodide plaadimüügi edetabelite tippudes.

Aneti jaoks oli möödunud aasta aja maha võtmise aasta, mistõttu on paslik tähistada uue aasta algust suure muusikagalaga. „Minu jaoks jääb eelmist aastat alatiseks saatma pealkiri „Late to the Party“. See oli mōnes mõttes rahunemise aasta, kui sai rahus toimetada, oma mōtteid paberile panna, kontserte anda, kirjutada muusikat ja nautida albumi protsessi täiel rinnal ning seejuures sai võtta aega ka iseendale. Nüüd saab rõõmuga astuda kaasmuusikutega üles EMA galal, et muusikat tähistada,“ ütles Anett.

Mullu augustis välja andnud singli „Minna koos“ lennutas nublu avapäeval Spotify’s teisele kohale. Novembris andis Eesti üks kuulatuim artist nublu välja singli „kastehein“, mis pälvis Raadio2 aastahiti esikoha Eesti muusika arvestuses. Mikael Gabrieli ja nublu koostöös ilmunud lugu „Vihje“ sai 2022. aasta MyHitsi mängituima loo tiitli.

Juubeligala toimub 26. jaanuaril Unibet Arenal ning sündmus kantakse üle Kanal 2 vahendusel. Õhtut juhib 5MIINUST.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid