Rokikuninga ainus järeltulija jättis auhinnatseremoonial endast väga hädise mulje ja kõneles vaevaliselt. Teleintervjuud andes soovis Lisa Marie toetuda isa sõbra Jerry Schillingu käsivarrele, vahendab Page Six.

Lisa Marie oleks tekitas fännidele muret. „Ta nägi nii kehv välja ja tema südamevalu oli nii nähtav,“ kommenteeris üks fänn, viidates Lisa Marie oma poja surmale.

Lisa Marie suri 12. jaanuaril mõni tund pärast seda, kui ta südameseiskumise tõttu haiglasse viidi.

Presley perekond on armastatud Lisa Marie surmast šokeeritud, teatas Priscilla Presley eile uudistekanalisse CNN jõudnud avalduses. „Oleme äärmiselt tänulikud toetuse, armastuse ja palvete eest ning palume sel raskel ajal privaatsust,“ lisati avalduses.

Lisa Marie Presley oli abielus olnud muusik Danny Keoughi, laulja Michael Jacksoni, näitleja Nicolas Cage’i ja muusikaprodutsent Michael Lockwoodiga. 2020. aastal suri Lisa Marie poeg Benjamin Keough 27-aastaselt enesetapu tagajärjel. Peale varalahkunud poja oli Lisa Marie Presleyl veel kolm last: näitlejanna Riley Keough, Finley Aaron Love Lockwood ja Harper Vivienne Ann Lockwood.

Mullu septembris kirjutas Lisa Marie Presley leinateadlikkuse päeva jaoks essee, milles rääkis oma poja kaotusest. „Lein on midagi, mida peate endaga kaasas kandma kogu oma ülejäänud elu,“ märkis ta seal. Presley ütles essees, et leidis lohutust inimeste seltskonnast, kes on samasuguse tragöödiaga silmitsi seisnud, ja lisas, et tütred aitavad tal edasi liikuda.

Lisa Marie Presley sündis veebruaris 1968, üheksa kuud pärast vanemate pulmi. Tema vanemad lahutasid, kui ta oli nelja-aastane, ja ta oli üheksane, kui ta isa suri. Oma 25. sünnipäeval 1993 päris Lisa Marie pärandvara, mis oli kasvanud hinnanguliselt saja miljoni dollarini. 2004 müüs ta 85% oma isa pärandvarast.