Kristjan selgitab postituse juures lähemalt, et tegemist on 1984. aastal talle ostetud võrriga. „Saaremaa kaubamajast osteti mulle võrr tingimusel, et ma mootorratast kunagi endale ei osta. Kuna olin 14 ja motika load sai alles 16. aastaselt, otsustasin võrri kasuks,“ kirjutas Jõekalda sotsiaalmeedias.

Armastatud saatejuhi postitus on esimese paari tunniga kogunud juba üle 1000 meeldimise. „Sa Kristjan tegid tarku otsuseid juba poisikesena,“ viskab üks jälgija Jõekalda postituse all nalja.

„Kallid sōbrad! Lōpuks ometi on see juhtunud! Mu kallis sōber Kristjan on jōudnud instagrami! Mulle ta igatahes lubas, et hakkab tootma lahedat kontenti ja aasta pärast on ta täiskohaga suunamudija. Andke ainult suund kätte ja ta mudib… ja influensib, nii et vähe pole. Seega hakake teda jälgima hoolega!“ hõiskas Jaagup oma kontol eelmise aasta novembri alguses välja suure uudise.

Jõekalda rääkis toona Kroonikale, et tema tunded on väga segased. „Miks ma olen Instagramist eemal hoidnud on see, et seal peab ikka väga aktiivne olema. Mul ausalt öeldes ei olnud üldse plaanis inimesi niimoodi ehmatada,“ rääkis telemees.

„Ma õpin alles sõnu aru saama, mis asi on story. Aina hullemaks läheb. Võõrsõnu on seal nii palju. Ma saan aru, et pilte tuleb sinna üles panna. Ma olen küll edev inimene, aga mul puudub see, et pean nüüd erinevatest poosidest pilti tegema. Aga ma püüan anda endast parima. Instagrami võib ka pisikesi videoklippe postitada. See meeldib mulle rohkem, siis saan inimestele öelda, kus ma parasjagu viibin. Kui see peaks kellelegi huvi pakkuma,“ ütles Jõekalda lõpetuseks.