T.J. Miller murdis Ameerika filmitööstusse aastal 2008 väikese rolliga filmis „Cloverfield“, millele järgnes osa komöödiafilmis „The Goods: Live Hard, Sell Hard“. 2010. aasta oli Millerile väga töökas ja ta osales koguni kuues filmis. Romantiline komöödia „She's Out of My League“ sai publikult väga positiivse vastukaja ning kogus hea piletikassa. Järgnesid filmid „How to Train Your Dragon“ ja „Yogi Bear“, milles mõlemas osales Miller oma häälega. „Unstoppable“ ja „Get Him to the Greek“ leidsid samuti positiivseid reageeringuid nii publikult kui kriitikuilt, samas järgnenud „Gulliveri reisid“ ei osutunud müügi mõttes edukaks.

Järgnesid filmid „Our Idiot Brother“, „Charlie on Parole“, „Rock of Ages“ ja „How to Train Your Dragon 2“. 2014. aastal osales T.J Miller Michael Bay ulmefilmis „Transformer: Age of extinction“, mis vaatamata kriitikute hävingule osutus rahalises mõttes suureks kassahitiks.

Filmis „Deadpool“ osales peale T.J. Milleri esinduslik plejaad näitlejaid: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, Gina Carano, Leslie Uggams, Brianna Hildebrand ja Stefan Kapicic. Film režissööriks on Tim Miller ning sellest kujunes kaubanduslikult suur hitt. Järgnenud „Office Christmas Party“ ei olnud näitlejate poolest mitte vähemesinduslik: Jason Bateman, Olivia Munn, T. J. Miller, Jillian Bell, Courtney B. Vance, Kate McKinnon, Randall Park ja Jennifer Aniston. Tänaseni viimane filmiroll pärineb 2020. aastast filmis „Underwater“, mille režissöör on William Eubank.

Piiratud koguses pileteid T.J. Milleri stand-up etendusele tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti esmaspäeval 13. veebruaril.