Maailma kuulsaim pärijanna Paris Hilton avaldas oma saates „This Is Paris“, et nime Phoenix valis ta välja juba kümme aastat tagasi. Sellest kirjutas 42-aastane Hilton ka oma mälestusteraamatus „Paris“.

Phoenix tähendab tõlkes fööniksit. „Phoenixil on popkultuuris väga palju seoseid. Kuid kõige tähtsam on see, et fööniks (lind-toim) põleb ära ja tõuseb tuhast, et uuesti lennata,“ seletas Hilton.

„Ma tahan, et mu poeg kasvaks üles teadmisega, et katastroofid ja triumfid käivad käsikäes. Ja see peaks andma meile suurt lootust tulevikuks.“

Hilton ja Reum teatasid toona beebiuudisest sotsiaalmeedia vahendusel. „Sa oled juba armastatud rohkem, kui sõnad suudaksid väljendada,“ ütles Hilton toona.

Ajakirjale People antud kommentaaris lisas telenägu, et tema salajane unistus on alati olnud emaks saada ning ta on väga õnnelik, et oma abikaasa just õigel ajal leidis.

Varem on Hilton tunnistanud, et on mõelnud naturaalse viisi asemel hoopis surrogaadi abil emaks saamisele. Tema hea sõbranna Kim Kardashian oli Hiltonile tutvustanud arsti, kes aitas Kardashianil ja räppar Kanye Westil tuua surrogaadi abil ilmale nende kaks noorimat ühist last.

Hilton ja Reum abiellusid eelmisel aastal. Mehel on eelmisest kooselust ka 10-aastane tütar, keda ta on väidetavalt käinud külastamas ainult korra.