„Ma sain Disneylandist 30-päevase keelu, kuna tegin ühes salajases vannitoas pilti, mida ei tohtinud teha,“ tunnistas hiljuti Disneylandis oma kallimaga kihlunud Wilson.

Näitlejannale helistati teemapargi töötajad ja uurisid, et millal tema 30-päevane keeluaeg võiks kehtima hakata. Wilson vastas seepeale: „Juuni sobiks imeliselt.“

Wilson teatas veebruari lõpus, et kihlus oma tüdruksõbra Ramona Agrumaga. „Me ütlesime jah,“ hõiskas Wilson, lisades juurde pilte, kus ta koos Ramonaga poseerib Californias asuvas Disneylandis.

„Meie sõber Hugh, kes meid kokku viis, kinkis meile esimesel kohtingul Tiffany & Co ripatsid,“ meenutas Wilson, kes on väga õnnelik, et tähistab nüüd suurt sündmust uhke Tiffany sõrmusega.

Agruma on rõivabrändi Lemon Ve Limon asutaja. Agruma ja Rebel kinnitasid oma suhet esimest korda möödunud aasta juunis.

Möödunud aasta novembris tervitas paar oma esimest last. Võsuke sündis surrogaatema abil ning Rebel pani tütrekesele nimeks Royce Lillian. „Tahan tänada oma head surrogaati, kes kandis ja tõi lapse ilmale suure hoole ja armastusega. Tänan sind, et aitasid mul omaenda pere luua, see on imeline kingitus. Parim kingitus!“ oli Wilson surrogaadile tänulik.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid