Üks Einari elu seniseid meeldejäävamaid hetki oli filmi „Luther: The Fallen Sun“ peategelastega ühise stseeni filmimisel. Režissöör Jamie Payne palus kogu meeskonnal lahkuda, sest soovis jääda stseeni arutama vaid näitlejatega.

„Ma lasin pea longu ja hakkasin ka välja minema. Režissöör küsis imestunult, et kuhu ma lähen. Et ma olen ju ka üks näitlejatest. Sel hetkel mõistsin, et sain hakkama! Ma mängin Hollywoodi näitlejatega ja arutan nendega skripti. Olen oma lapsepõlveunistuse täitnud!“

Einar lisab, et tema vastas istus Andy Serkis, kes andis talle näitlemisnõu. Samuti juhendas ja jagas oma kogemusi kahekordne Oscari kandidaat Cynthia Erivo, kellega Einaril on koos mitu stseeni.

Briti sarja „The Capture“ filmimisel kohtus Einar aga nädala jooksul iga päev Ron Perlmaniga („Hellboy“,„Tuleotsing“ ja „Kaunitar ja koletis“).

„Rääkisime juttu ja tšillisime. Mitte keegi ei usu, milliseid robustseid nalju Ron tegi. Need panid kogu võttemeeskonna end ebamugavalt tundma, aga mina mõistsin ta huumorit.“ Einar leiab, et kuulsate näitlejatega sõprussuhteid luua on väga raske. „Nad ei usalda kedagi ja kogu suhtlus on pinnapealne. Kõik tahavad nende sõbrad olla kuulsuse pärast ja mina ka ju tegelikult tahtsin.“

Einar toob näiteks ühe kuulsa näitleja, kellega tal oli kõige rohkem ühiseid stseene ja kellega ta palju koos aega veetis: ka tema ei avanud ennast piisavalt, et oleks olnud võimalik sõprust luua. (Einar ei tohi enne filmi ekraanile jõudmist ta nime öelda - toim) „Võtteplatsil valitses suhtumine: teeme töö ära ja siis ei näe me teineteist tõenäoliselt enam kunagi. Sõprusesse investeerivad vähesed,“ avaldab Einar.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid