Kui 39-aastane lauljatar esitas lugu „Znaeš li tõ“, lõpetas ta järsku laulmise, läks lava taha ega naasnud enam. Hiljem selgitas MakSim oma Telegrami kanalil, et esinemise ajal tõusis tal vererõhk, pea käis ringi ja hääl kadus.

Kontserdil viibijate sõnul ei suutnud MakSim, kelle kodanikunimi on Marina Maksimova, ühelegi noodile pihta saada. „Terve esinemise ajal oli selge, et ta (MakSim – toim) ei oska laulda – see oli tema jaoks raske ja ta hääl oli kähe. Ta ei näinud purjus välja, kuid oli näha, et tema tervisega on midagi valesti. Siiski arvan, et inimene tundis end lihtsalt halvasti,“ rääkis üks kontserdikülastaja.

„See, et ta lahkus lavalt midagi ütlemata, seletaksin sellega, et ta lihtsalt enam ei suutnud. Minu arvates oleks seda pidanud tegema korraldaja, kes mingil põhjusel kontserti ära ei jätnud,“ lisas ta lõpetuseks.

Kontserdikorraldaja lubas, et inimestele makstakse raha tagasi.

MakSim viibis 2021. aastal koroonaviiruse tõttu pikka aega haiglaravil ja oli lausa koomas. Lauljanna oli kaotanud toona pea pool oma kehakaalust. Lähedaste sõnul kaalus lauljatar vaid 35 kilogrammi.

MakSimi tervis oli nii halb, et mitmed tema lähedased kaotasid usu, et naine raskest seisundist välja tuleb.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid