Režissöör Anna Hintsi sõnul oli sünni- ja kodulinna publiku ees filmi näitamine erakordselt emotsionaalne: „Tartus vaatasime filmi minu ema, tütre, vanaema ja vanatädiga, lisaks olid kohal ka sõbrad ja filmis osalenud naised, mis tegi sellest minu jaoks väga erilise sündmuse. Saalis valitses toetav õhkkond, millesarnast olen ka suitsusaunas kogenud. Lisaks filmijärgsetele vestlustele on mulle täna hommikuks postkasti laekunud uskumatult palju kirju südamlike tänusõnadega. Olen väga liigutatud sellest, kui paljusid minu film nii sügavalt puudutas.“

„Savvusanna sõsarad“ on kinodes üle Eesti 24. märtsist. Filmi levitab Eestis ACME Film.

„Savvusanna sõsarad“ on kaasaegne ja intiimne film naistest, kes suitsusauna kaitsvas pimeduses kokku tulevad, oma sügavamaid saladusi jagavad ning kehasse kogunenud häbi ja valu maha pesevad. Film tutvustab ka Vana-Võromaa suitsusauna kombestikku („savvusannakombõ“), mis on kantud UNESCO inimkonna vaimse kultuuripärandi esindusnimekirja. Tegu on esimese Eesti dokumentaalfilmiga, mis esilinastus mainekal Sundance´i filmifestivali maailmakino dokumentaalfilmide võistlusprogrammis ning pälvis ka väärika parima režissööri auhinna.

Filmi „Savvusanna sõsarad“ režissöör ja stsenarist on Anna Hints. Produtsent on Marianne Ostrat (Alexandra Film, Eesti), kaasprodutsendid on Juliette Cazanave (Kepler22 Productions, Prantsusmaa), Hlín Jóhannesdóttir (Ursus Parvus, Island) ja Eero Talvistu † (Eesti). Filmi operaator on Ants Tammik, monteerijad Hendrik Mägar, Tushar Prakash, Qutaiba Barhamji, Martin Männik ja Anna Hints. Heli salvestasid Tanel Kadalipp ja Patrick McGinley. Helirežissöör on Huldar Freyr Arnarson (Island) ning heliloojad Edvard Egilsson (Island) ja ansambel EETER (Anna Hints, Marja-Liisa Plats, Ann Reimann).