Karmen ei julgenud vanaemale kurta, sest vanaema oleks ta kohe koju tagasi kutsunud. Raha juurde küsida polnud võimalik. Näljas olemisest meenub talle, kuidas nad sõbrannaga viimaste sentide eest arbuusi ostsid ja kuidas nad arbuusi tänaval tassisid. Kogemata pillas Karmen arbuusi käest, mahlane pall põrkas asfaldile tükkideks. „Need arbuusitükid, mis näisid puhtad olevat, sõin otse tänaval ära,“ meenutab ta arbuusisuhkrust pettumust.

Alates 2019. aasta lõpust on 32-aastane modell olnud suhtes käsipallur Dener Jaanimaaga. Nende armuleek tuli avalikuks tänu mitmetele Instagrami postitustele.

Jaanimaa on esimene eestlane, kellega Pedaru suhtes on olnud. „Mentaliteet on hoopis teine. Itaallased on ikkagi itaallased – natuke dramaatilised. Mitte midagi halba, aga käed liiguvad kogu aeg, kui räägivad või seletavad midagi. Neil on lõunamaalase emotsioonid. Eesti mehed tunduvad rahulikumad. Ja mis kõige parem – eesti mehega saab eesti keeles rääkida. See muudab nii palju,“ on modell Kroonikale mõne aasta eest selgitanud.

Mullu aprillis otsustas paar teha oma suhte ametlikuks. Tagasihoidlik tseremoonia viidi läbi Tallinna perekonnaseisuametis.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid