„Täna ajaloos – 30 aastat tagasi kutsusin kena neiu tantsima. Sain teada, et ta nimi on Evelin! Meil oli väga tore ja on siiamaani! Rändame koos aastates 1993-1999 ja siis ka tänapäeva,“ hõiskas Rauno oma Instagrami postituses.

Mitmed tuntud näod tõttasid retrohõngulisi fotosid kommenteerima erinevate komplimentidega. „Evelin on teinud hea valiku. Aga Sinul on ka uhkelt vedanud. Kadestan teid. Hoidke teineteist!“ kirjutas seriaalitäht ja ärimees Vladas Radvilavičius. „Õnne ja õnnelikkust,“ kommenteeris lauljanna Ithaka Maria Pruuli.

Rauno ja Evelin on abielus 1999. aastast. Esimest kohtumist mäletavad mõlemad just kui see oleks olnud eile. See juhtus Alari Kivisaare poolt korraldatud noorte diskorite konkursil Tartus, Rukkililles. Evelin istus sõbrannaga laua taga ja ajas juttu, kui järsku seisis nende ees ilus sihvakas poiss, kes küsis, puna palgel, et kas tüdrukud tantsivad ka? Selle peale olid nii Evelin kui sõbranna krapsti toolilt püsti. Rauno ütles, et just Evelin oli see, kes talle tol konkursil õnne tõi, koguni nii palju, et see garanteeris pääsu finaali. See oli omakorda jälle hea ettekääne minna Evelini juurde kassette laenutama ja vaatama, kas äkki Evelin ei tuleks talle taustatantsijaks.

Raunol ja Evelinil on kolm tütart: Mia Marii, Lii Heleen ja Keira Isabel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid