Lauljanna Rihanna ja tema kaaslane A$AP Rocky said lapsevanemateks mullu maikuus, kui paari esimene võsuke Los Angeleses sündis. Veel pole teada, mis poisipõnni nimeks sai. „Rihannal läheb hästi. Nad on väga elevil, et said lapsevanemateks. Rihanna on imeline ema,“ teadis popstaari toona tundev allikas rääkida. Paar tegi uudise lapseootusest avalikuks mullu jaanuaris, kui Rihanna jäi New Yorgis silma beebikõhuga.

Rihanna teine lapseootus tuli avalikuks veebruari keskel, kui 35-aastane popstaar esines Ameerikas Super Bowli vaheajasõul ja demonstreeris punases latekskostüümis oma beebikõhtu. Lauljanna avaldas mõni aeg tagasi, et teise raseduse ajal meeldib talle süüa pastat.

Oma esimese raseduse ajal olid tal aga hoopis teistsugused isud – tollal tahtis ta väga magusat süüa. Tema magusalembus oligi osaliselt põhjuseks, miks ta tollal pidi oma lähedastele sõbrannadele rääkima, et on beebiootel. „Mul oli raske oma rasedust sõbrannade eest varjata, sest nad on pidevalt koos minuga ja teavad mu harjumusi.“

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid