Up'n Down loodi Tartus 29 aastat tagasi. Hittlood „Naeratus“ ja „Unenägu“ ning selle ajastu lemmiksaade „7 Vaprat“ viisid popkoosluse kiirelt Eesti muusikataevasse. Retrobestile tuleb Up'n Down algkoosseisus, kuhu kuuluvad Henrik Raave, Meelis Niinepuu, Ott-Henrik Bachmann ja tantsijad Ann Roost ning Karin Toom. Retrobestil astub Up'n Downi koosseisus lavale ka lauljanna Kéa, kes esitab ka oma ema Kare Kauksi ajatuid hitte nagu „Mägede hääl“ ja „Lootus“.

Varasemalt on Up'n Downi naisvokaalina esinenud ka näiteks Hanna-Liina Võsa, kes jäi silma ETV Tütarlastekoorist. Esmakordselt tutvustati suurele hulgale publikule ka noort Koit Toomet. „Kõige erilisemalt meenuvad meile suuremad kontserdid, kus oli võimalus esineda tuhandete inimeste ees. Tartu laululaval toimunud esinemisel tõstsime me publiku seast endaga lavale noore Koit Toome. See võis olla tema esimene suurem lavakogemus“, meenutas Up'n Downi solist Henrik Raave.

Up'n Downi taasühinemine toimub sel suvel Pühajärve ääres Retrobestil, kus aastaid tagasi toimus ka bändi fänniklubi kokkutulek. „Oleme põnevil ja ootusärevad Retrobesti ülesastumise suhtes. Oleme valmis andma endast parima ning loodame, et saame fännidele pakkuda meeldejäävat elamust“, kinnitas Raave.

Lisaks Up'n Downile astuvad kaks päeva kestval Retrobestil lavale Anne Veski, Ricchi E Poveri, Thomas Anders, E-Type, Phil Bates, Real McCoy, Smilers, Lian Ross, Snap!, Haddaway ja Dr Alban.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid