„„Võime kinnitada, et Billie ja Jesse läksid sõbralikult lahku ja jäid headeks sõpradeks. Kõik petmisjutud on valed. Mõlemad on praegu vallalised,“ ütles naise esindaja. Petmist mainib ta seetõttu, et maikuu alguses levisid jutud, et lauljatar nautis MET Gala järelpeol näitlejatar Ava Capri seltskonda ning spekuleeriti, et just naispoole tiivaripsutuse tõttu sai staarpaari suhe läbi.

Viimati nähti kahte muusikut koos aprillikuus aset leidnud Coachella muusikafestivalil, kuid pärast seda on Billie avalikke üritusi üksi väisanud. Ka varem mainitud MET Galale saabus ta oma vanema vennaga.

Lahkumineku kinnitus teeb rõõmu arvatavasti paljudele Billie fännidele. Nimelt teadis nooruke lauljatar endast kümme aastat vanemat Jesset juba sellest ajast, kui ta oli alaealine ning spekuleeriti, et ansambli The Neighbourhood laulja pani neiule silma peale juba toona. Isegi, kui asjalood nii ei olnud, siis oli paljudele pinnuks silmas ikkagi nende vanusevahe. Eelmisel hilissügisel, kui nad suhtega avalikuks tulid oli Billie vaid 20-aastane ning Jesse oli juba tähistanud oma 31. sünnipäeva.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid