Kaamera jälgib Kristina tegemisi ühe nädala jooksul ja igast nädalapäevast sünnib üks episood. Esimeses osas ehk esmaspäeval tulevad talle külla tema eksabikaasa Siim ja 3-aastane tütar Khelani.

„Ma ei mõelnud sellele pakkumisele üldse kaua. Kui mulle helistati ja küsiti, kas ma oleksin huvitatud tegema saadet, kus näitan enda ühe nädala toimetusi, siis kaua mõtlemisaega ma ei vajanud. Selline projekt on minu jaoks esmakordne, aga uued ja huvitavad ettevõtmised on mulle alati meeldinud,“ kommenteeris Kristina.

Kristina Pärtelpoeg

Vaatajatel saab koos Kristinaga olema väga põnev, kuna just filmise ajal oli Kristinal väga palju toimetusi. See aeg oli vägagi erinev ta tavapärastest nädalatest, kuna siis ei veetnud Kristina tavapäraselt palju aega oma lapsega. „Kui saates näete palju hetki, kus mul on üritused või veedan sõpradega aega, siis tegelikult on mu suurim osa elust minu laps. Siiski olen ma nii elevil ja ootan juba väga ka ise saate vaatamist. Kindlasti on inimesi, kes hakkavad kritiseerima, kuid see mind ei sega. Pigem ootan huviga inimeste tagasisidet,“ ütles Kristina.

Kristina sõnul kardab ta ise kõige rohkem reedest ehk viiendat episoodi, sest tema sõnul oli see teiste osadega võrreldes kõige rajum, kuid omamoodi ka huvitav.

Saates „Üks nädal Kristinaga“ on veel üks huvitav nüanss. Igas episoodis esitab tehisintellekt Kristinale 10 lihtsat küsimust, kus ta peab valima kahe vastusevariandi vahel ja selgitama, miks ta just selle valiku tegi – näiteks must või valge, päike või kuu. Need aitavad Kristina isiksust ja iseloomu paremini esile tuua ilma klassikalise intervjuuta. Need küsimused esitatakse Kristinale ootamatult filmimise ajal, ta neid ette ei tea. Tehisintellektile annab oma hääle kunstnik ja IT-mees Meelis Luks.

Esmaspäeval kohtub Kristina ka oma sõpradega, kellele ta teatab pommuudise, millest Eesti avalikkus veel midagi ei tea.