29-aastane Käärijä ehk Jere Pöyhönen on saanud viimase pooleteise kuu jooksul miljoneid fänne, kuid vähesed teavad aga, et tema kõige ustavama fänni võib leida tema enda diivanilt, kirjutab Seiska. „Käärijä on tõeliselt atraktiivse blondiiniga semminud juba aasta. Ta töötab lastega ning tegemist on vägagi toreda ja maalähedase inimesega,“ kirjeldas allikas.

Väidetavalt kolisid nad kokku tänavu märtsikuus ning naisele oli lausa ehmatav olnud kõik see, mis juhtus ajal, kui tema elukaaslane Liverpoolis Eurovisionil osales. Massiivne tähelepanu oli teda ettevaatlikuks muutnud ning seetõttu ei eksponeeri nad oma suhet ka avalikult. Enne suurt lauluvõistlust oli naine tihe külaline erinevatel Käärijä kontserditel.

Eelmisel pühapäeval ilmus „Cha Cha Cha“ hitimeistri pruut aga Vantaas aset leidnud üritusele Louhela Jam, kus Käärijä ka lavale astus. Seal jäi ta lõpuks ka põhjanaabrite paparatsode kaamerate ette. Kohalolnute sõnul oli heledajuukseline naine teadnud kõiki Käärijä sõnu peast ning teda tulihingeliselt toetanud. Kuigi Seiskas ilmunud fotodel on naise nägu varjatud, siis väidetavalt oli ta kaamerameestele sõbralikult naeratanud ning ei proovinudki end lava taga varjata.