„Leekiv armastus“ oli Villemi lapsepõlve üks lemmiklugusid ning tema eesmärgiks on kanda edasi laulu pärandit ja tunnet, mida Lea vokaal tekitab. „Seepärast ei tahtnud ma sellest teha EDM-i lugu, vaid (vähemalt minu meelest) sai soe, kuid moodsa sound'iga laul. Ma ise tundsin kohe, et kui seda lugu teha, peaks seal kõlama Lea hääl. Paljud minuvanused ja nooremad ei teagi seda lugu enam ning tahaksin seda parandada, kandes edasi originaallugu ning tuua seda lähemale nooremale generatsioonile,“ rääkis villemdrillem.

Muusikavideo tegi villemdrillemiga ka varem koostööd teinud režissöör Patrik Prints. „Visuaal kulgeb läbi erinevate eraldiseisvate stseenide. Stseenides panime rõhku kompositsioonile, laulu lüürikale ning meeleolu loomisele, olgu see siis humoorikus või Eesti suvele omane atmosfäär. Video produktsiooni käigus käisime läbi erinevaid Eestimaa lokatsioone nagu näiteks ka Villemi enda vanaema köök, mis lisas videole unikaalse aspekti ning personaalse touch'i. Lisaks lavastatud stseenidele dokumenteerisime me mõnes ka kõike kogetut, kuhu meid antud muusikavideo produktsioon viis,“ iseloomustas Prints.

villemdrillemil aitas uue loo muusikat teha produtsent Boipepproni, Karl Killing, Henry Orlov, Mattias Tirmaste ja Karl Tamm.

Kolmapäeva õhtul kell 20 kutsub villemdrillem kõiki Telliskivi Loomelinnaku keskväljakul olevasse väligaleriisse, et tähistada uut singlit ühe tasuta minikontserdiga.