Anu on end avalikkuse ees Brigittega seotud draamast kõrvale hoidnud ning Twitteris on tema täiesti teemavälistest Instagrami story’dest sepitsetud naljakaid säutse. Ka Brigitte pole Anut nimepidi oma lõpututes Instagrami monoloogides maininud, kuid nii mõnegi story puhul spekuleeriti, et jutt käib just temast.

Anu aga laadis edasi üles videoid Itaaliast, pani Instagrami paar reklaampostitust ja tundus, nagu teda poleks üldse huvitanud, mis kuskil toimub. Seetõttu jäi nii mõnelegi Kroonika lugejale mulje, et ööklubis Maasikas toimub vestlusõhtu ikka nende kahe osalusel. Täna teavitati piletite omanikke, et vestlusõhtu lükkub edasi, kuid ei mainitud seda, et nimetatud duo ikkagi lavale ei astu.

Kuid nädal tagasi hakkas Brigitte oma Instagrami kontol ilmarahvale kuulutama, et edaspidi teeb ta vestlusõhtuid üksi. Alles selle nädala esmaspäeval avalikustas ta, et esimene „üksinda“ sõu toimub juba augustis ning seal vestleb ta laval koos ema-tütre duo Marju Karini ja Diana Tenistega. Siiski püsis nii ööklubi Maasikas kui ka Fienta piletimüügi platvormil vankumatult üleval „Bitchide“ vestlusõhtu kuulutus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid