Filmidest nagu „Rocky IV“ ja „Expendables“ tuntud 65-aastane Lundgren ütles „jah“-sõna oma 27-aastasele kihlatule Emma Krokdalile Mykonose saarel tänavu 13. juulil, vahendab ajakiri People.

„Me valisime enda armastuse tähistamiseks abiellumise meie villas Mykonosel koos sõprade ja lähedasemate pereliikmetega. Pidime abieluplaane pidevalt koroonaviiruse ja meditsiiniliste protseduuride tõttu edasi lükkama,“ seisab ajakirjale eksklusiivselt saadetud teates. „Me tundsime, et viimaks nüüd on õige aeg tähistada armastust, elu ja õnne - ja seda Jumalate maal,“ lisatakse teates.

Enne abielutseremooniat postitas Lundgren Mykonoselt pildi, kuhu kirjutas alla: „Homme on Mykonosel see päev.“

Lundgren ja Norra päritolu Krokdal kihusid 2020. aasta juunis, kui märulistaar palus Rootsis personaaltreenerist kallima kätt. Paar kohtus Hollywoodis ja nad olid alguses sõbrad, kuni sellest arenes armulugu. 2022. aasta juunis käis paar esimest korda koos punase vaiba üritusel.

Märulistaar võitleb teatavasti alates 2015. aastast neeruvähiga, mistõttu pidi ta koroonaviiruse leviku ajal hoiduma inimkontaktidest. Seega oli perioode, kui paar teineteist pikemalt ei näinud, on nad intervjuudes avaldanud. Tänavu maikuus rääkis Lundgren USA meediale, et Krokdal on olnud tema võitluses haigusega igal võimqlikul hetkel mehe kõrval.

Rootsi filmistaarile on abielu Krokdaliga tema kolmas abielu.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid