Näiteks kritiseeris Kim Kardashiani eksabikaasa Kanye West Kimi juba paar aastat tagasi seetõttu, et nende vanim tütar North pidavat end liialt meikima. Samuti on avalikult kritiseeritud ka seda, et kuulus perekond kasutab oma lapsi sotsiaalmeedias ära selleks, et aina rohkem reklaamirahasid sisse tuua.

Nüüd on aga Kim ja tema noorem õde Khloe sattunud uude skandaali. Nimelt postitas viimane mõne päeva eest oma Instagrami leheküljele foto oma tütrest Truest ja Kimi tütrest Chicagost. Samaealised tüdrukud kannavad antud pildil musta värvi T-särke – ühel neist on Kimi fotod ja teisel Khloest tehtud pildid. Kimi T-särk on tema õetütre seljas ja vastupidi.

Inimestele on aga vastukarva fotod, mis T-särkidel kuvatud on. Eriti paljastavate piltidega on Khloe piltidega särk, mida kannab Kimi tütar. „Nende arvates olid T-särgid naljakad,“ vabandas Khloe kohe postituse pealkirjas ära, kuid kommentaatoreid see ei huvitanud.

„Ükski laps ei tohiks kanda sellist üleseksualiseeritud jama. Vastik,“ kirjutas üks kommenteerija raevukalt. „Ma ei suuda uskuda, et sa lasid oma lapsel seda kanda,“ ütles teine. Leidus ka neid Kardashianite jälgijaid, kes antud fotosid lausa süvitsi analüüsisid. „Neid tüdrukud hakatakse seksualiseerima nende naissoost eeskujude tõttu, kui nad suureks saavad. Neil läheb enesehinnangu ja oma minapildiga tulevikus raskeks,“ analüüsis üks kommenteerija.