Nimelt jäi Shayk möödunud nädalavahetusel kaamerate ette maailma ühe kuulsaima ameerika jalgpalli mängija Tom Brady. Daily Maili andmetel leidis värske staarpaari vahel reede õhtul aset kuum kohtumine. Brady oli Shayki ühest Los Angelses asuvast hotellist peale võtnud ning teda enda häärberisse sõidutanud. Laupäeva hommikul nähti neid Brady autos õrnuseid vahetamas ning mees sõidutas naise tagasi samasse hotelli. Shayk kandis veel samu riideid, milles teda reedel nähti.

Pole mingi üllatus, et maailma vägagi rikkale sportlasele just supermodell peale läheb - oli Brady ju 13 aastat abielus Shayki ühe kuulsaima kolleegi Giselle Bündcheniga. Naised on töötanud koos ka mitmete moeshow'de raames ning nii Shayk kui ka Bündchen olid Victoria's Secreti inglid. Viimastel kuudel on sahistatud, et Brady on käinud kohtamas ka Shakira, Kim Kardashiani ja Emily Ratajkowskiga.

Kuuldused ameerika jalgpalluri ja supermodelli soojadest suhetest hakkasid Daily Maili sõnul ringlema juba eelmisel kuul, kuid toona sahistati, et pigem on Shayk see, kes Brady on sihikule võtnud. Toona käisid nad koos Itaalias aset leidnud pulmas, kus supermodell polevat sportlast sekundikski silmist lasknud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid