Hurtsi kontserdil soojendasid esmalt publiku üles Minimal Wind ja popartist Andreas. Lava on lauluväljakule püsti pandud Mere värava juurde. Briti popduo kontserdil sai kuulda nii nende värskeimat loomingut viiendalt albumilt „Faith“ kui ka varasemaid hitte nagu „Wonderful Life“, „Better Than Love“, „Stay“ ja veel mitmeid tuntud lugusid.

Mis hinnaga kõhu täis saab? Palju maksab õlu?

Publikul on lauluväljakul võimalik end kosutada suure joogivalikuga. Näiteks tuleb pooleliitrise õlletopsi eest välja käia 7 eurot, ka siidri eest tuleb maksta sama summa. Pooleliitrise veepudeli saab kätte 3 euroga. Nälga saab kustutada nii hot dog’iga või rebitud liha burgeriga. Viimati nimetatu saab kätte 12 euroga, hot dog’i eest tuleb ühes müügiletis maksta 6 eurot.

Hurts alustas tegevust 2009. aastal Manchesteris, kui vokalist Theo Hutchcraft ja multiinstrumentalist Adam Anderson koostööd tegema hakkasid. Neile on omane elegantne riietumisstiil, suurepärased meloodiad pigem 1980ndatest kui tänapäevast, pisut sünged, kuid intrigeerivad tekstid ja alahinnata ei saa ka muusikavideoid, mis võtavad tihti üllatavaid pöördeid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid