Reedel, 21. juulil alanud ning juba seitsmendat korda toimuv Kings of Tallinn Summer Showdown meelitab igal aastal pokkerilaudade taha sajad tipptasemel mängijad üle maailma. Põhja-Euroopa suurim suvine pokkerifestival toimub Olympic Park Casinos ja Hilton Tallinn Park Hotellis ning kestab 30. juulini.

Eile festivalil toimunud kuulsuste õhtul panid oma oskused proovile saatejuhid Robert Rool, Andres Puusepp ja Erkki Sarapuu, tantsutäht Mairold Millert, helilooja Priit Pajusaar, muusikud Maarja-Liis Ilus, ansambli 5Miinust liige Põhja-Korea, Henrik Raave, ansambli Põhja-Tallinna lauljatar Johanna Randmann ja bändiliige Jaanus Saks, Jarek Kasar ning Laura Prits, kes tervitas osalejaid ka muusikalise etteastega. Kõige kaugemale jõudis kuulsustest Mairold Millert, kes jäi üle 350 osalejaga mängust 37ndaks ja lahkus lauast 300 euro suuruse preemiaga.

Teisipäeval toimunud kuulsuste õhtul lõid Eesti staaride kõrval kaasa ka Soome seltskonnatähed. Kohal olid muusik Dan Tolppanen, meelelahutaja Marika Tupila, filmiprodutsent Markus Selin ja veebiplatorvmi Twitch tuntud striimija Anssi Huovinen. Soome kuulsustest jõudis kõige kaugemale taas Markus Selin, kes lõpetas 42. kohal.

Turniiri võit läks soomlasele Miko Hermanni Miettinen, kes lahkus pokkerilauast võidukarika ja 8700 euroga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid