Nimelt on 30-aastase naise uueks väljavalituks tema muusikalipartner Ethan Slater, kes veel mõne nädala eest elas idüllilist pereelu. Ta oli abikaasa Lillyga koos alates keskkoolist, nad abiellusid 2018. aastal ning eelmisel aastal sündis paarile poeg. Kõik oli roosiline kuni Slater ja Grande hakkasid mõned kuud tagasi semmima ning süütust flirdist proovis sai tõeline suhe.

Eelmisel nädalal teatas mees oma pikaaegsele kallimale, et nende abielu on läbi ja tunnistas üles, et ta on suhtes maailmakuulsa lauljatariga. Lilly jaoks tuli see totaalse šokina. Kuigi uue paari kolleegid olid neid võtetel näinud käest kinni kõndimas ja omavahel õrnusid jagamas, siis kodus oli mees olnud nagu vanasti. Miski polevat vihjanud sellele, et Lilly väga avalikult maha jäetakse.

Täna öösel paljastas väljaanne TMZ, et Slater andis eile ehk kolmapäeval sisse lahutuspaberid. Tundub, et ta võtab suhet Grandega väga tõsiselt.

Kuid lauljatari jaoks pole see sugugi esimene kord, kui ta on mõne suhte väga avalikult lahku ajanud. Tema üks esimesi poiss-sõpru meelelahutusäris oli räppar Big Sean, kelle „Glee“ staarist endine tüdruksõber Naya Rivera rääkis avalikult sellest, kuidas nende kihluse lõpufaasis leidis ta Ariana nende kodust.

Samuti paljastas koomik Pete Davidsoni endine pruut Cazzie David, et ta oli mehest lahus olnud vaid päeva, kui ta nägi Twitteris, et ta on koos Ariana Grandega. Kuigi David oli ise see, kes suhte ära lõpetas, siis ta kahtlustab, et tema ekspeika ja lauljatari vahel oli midagi tõsisemat juba varem.