Ilves selgitas, et tal oli nii vähe raha hinge taga, sest enne lennukile astumist tuli ju muud arved ära maksta. „Enne reisi seadsin prioriteediks kõik koduga seotud kulud katta ja ka reisiks valmistumine nõudis oma osa - lennureisid maksti kinni vaid osaliselt,“ ütles ta.

Naise sõnul kanti tema ööbimiste eest hoolt, kuid fakt, et ta ei saa iga hetk võtta näiteks sobivat hotellituba, viis teda ka kentsakatesse olukordadesse. Näiteks ei sobinud Ilvesele talle reisi korraldanud inimese elamine. „New Yorki saabudes nägin ära tema elamise - kuskil Atlandi ookeani ääres venelaste piirkonnas. See rajoon mulle ei meeldinud, mida ma tundliku inimesena kohe ka väljendasin! See räpane ja veider kant polnud see, mida New Yorgist ette kujutasin. Õnneks startisime õige pea esimese kontserdipaiga poole,“ meenutas ta.

Mõni aeg hiljem hakati teda ühte voodisse panema poolvõõra mehega. „Saime helitehniku pool öömaja - küll üks tuba kahele ja veel ühe sängiga - ja ma ütlesin, et magan põrandal pigem kui võõra meesterahvaga ühes sängis. Kuid reisisaatja nii ei olnud nõus. Tunnistan, et siis tekkis natuke hirm. Ma pole pool aastat ühegi mehega ühes toas maganud ja tundsin, kuidas piltlikult öeldes hoidsin küüned küünistamiseks valmis.“

„Neelasin need ebamugavad tunded alla - mul poleks olnud ju vahendeid hotelli jaoks.“

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid