Husko postitas mõni päev tagasi fotosid Saaremaalt, kus suunamudija sõnutsi asub tema perekonnale kuuluv maja. „Mulle tundub, et see on selline koht, kus sa saad sügavamaid mõtteid mõelda,“ kirjutab Husko Instagramis.

Kui esimeselt Eestis tehtud postituselt väga krutskeid välja ei paista, siis neljapäeval postitatud fotod on juba päris ülemeelikud. Neil teeb Husko nappides bikiinides heinapallide vahel hundirattaid ning näib ennast ja Eestimaa suve väga nautivat. „Olen farmeri meeleolus ja mulle meeldib see,“ kirjutab ta postituses kelmikalt.

Husko sotsiaalmeediast nähtub, et tuntud suunamudija käis ka pealinnas kohvitamas.

Eestis sündinud Erna Husko on üks Soome tuntumaid suunamudijaid. Tal on Instagramis üle 320 000 ja TikTokis üle 1,7 miljoni jälgija.

Viimane kord tekitas Husko Eestis furoori ja sattus rahva pahameele alla, sest oli valinud ebaõnnestunud poseerimiskoha. Nimelt 14. juunil mälestati Eestis juuniküüditamise ohvreid, kuid just tol päeval otsustas Husko endast Maarjamäe memoriaali juures tehtud video sotsiaalmeediasse postitada. Videos reklaamis ta oma trennirõivaid, kuid see polnud rahvale meeltmööda.

Erna postituse kommentaarides juhiti tähelepanu sellele, et postitada 14. juunil Maarjamäe memoriaali juures filmitud video on ebaviisakas. „See monument ja täna??? Palun, Erna, see on solvav,“ kirjutas üks kommenteerija. „Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaali taustal pole just väga mõistlik poseerida,“ sõnas teine postitusest ärritunud kasutaja. „Mitte 14. juunil! See on Tallinnas küüditamise aastapäev,“ lausus ka kolmas kommenteerija.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid