ERIKÜLALINE Siiri Sisask oli koos oma uue lavapartneri, džässpianisti, helilooja, arranžeerija ja muusikaprodutsendi Raun Juurikaga üks erikülalisi. Teine soojendusesineja oli Mauno Meesit.

Suurejoonelisel kontserdil kõlas ansamblile omane kvadrofooniline heli, mida ilmestas efektne valguse ja videoefektide vaatemäng.

VÕIMAS VAATEMÄNG  Mahavokile omast kõrget helikvaliteeti ja kvadroheli saatis kontserdil võimas tuledemöll, mis kuvati vaheldumisi erinevate piltide ja videotega Padise kloostri seinale. Valguskunstnik oli Rene Jõhve, videomappingu lõi Kati Jägel, videod fotograaf Sven Zacek ja Taavi Vaikmaa.
VÄÄRIKAS EAS Mahavoki liider, helilooja ja kitarrist Heini Vaikmaa tähistas kontsertidega „Sähvatus“ ka oma 65. sünnipäeva, mis on 5. juulil. Aastal 1982 kaaslastega Mahavoki loonud Heini kutsus bändi algselt uuesti kokku oma 50. sünnipäevaks, millele on järgnenud tegevust tänaseni välja.
ANSAMBLI HITTIDELE nagu näiteks „Mägede hääl“ laulsid seekord tausta ka rahvusvaheliselt tunnustatud E STuudio tütarlastekoor.
HEAS HOOS on Mahavoki klahvpillimängija Kalev Aas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid