6. augustil saabub Eestisse legendaarne ja siinmail väga armastatud Depeche Mode. Live Nationi produktsioonijuhi Siim Arusaare sõnul esitab kontserdi produktsioon sel korral omajagu väljakutseid. Tehnika tuleb Eestisse kokku lausa viiest eri riigist, sellele lisandub bändi enda tehnopark, mis on muidugi samuti märkimisväärne. Suursündmuseks saab aga pidada ka Eestisse Taanist jõudvat lava, millesarnast ei leidu kogu Baltikumis. See jääb pärast kontserti siia alaliselt ning leiab kasutamist tulevastel suursündmustel.

Kuna kontserdilava ülesehitus Lauluväljakul käib mitme päeva jooksul ning Depeche Mode’i suurkontserdile järgneb The Weekndi suurkontsert vaevalt nädal hiljem, 12. augustil, siis palutakse autojuhtidel ajavahemikus 1.-14.augustil olla eriti tähelepanelik. Lauluväljaku ümbrusesse on oodata mitmeid raskeveokeid, et kõik vajalik unustamatuteks elamusteks kohale jõuaks.

Meeskond Security juhi Eigo Sõsteri sõnul tuleb kõikidel liiklejatel eriti aga Lauluväljaku lähistel liiklevatel inimestel arvestada täiendava ajakulu ning uue sobiliku marsruudi leidmisega. „Palume juhtidel järgida teedele-tänavatele paigaldatud viitasid ja liikluskorraldusvahendeid,“ paneb ta liiklejatele südamele.

Sõster lisas, et kontserdi alguse ja lõpu tipphetkedel peaks olema lauluväljaku vahetus läheduses valmis ajutiseks liikluse sulgemiseks. „Umbes 40 000 inimesega publik vajab valgumiseks oma aega,“ lisab ta.

Meeskond Security juht soovitab kontserdile tulla ilma autota. „Parkimine on Tallinna Lauluväljaku ümbruses raskendatud ning kindlasti on liikluskoormus vahetult enne üritust väga suur,“ märgib Sõster.

Rohealadele või selleks mitte ettenähtud kohtadele parkimise eest ootab rahatrahv. Rohkem infot parkimise ja liikluskorralduse kohta leiab SIIT.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid