Abiellumisest teatas Ketlin, kes lisas sotsiaalmeediasse foto pulmakleidist ja lillekimbust.„Saaremäe,“ on värske abielunaine juurde kirjutanud.

„Üks Saaremäe juures!“ kirjutas Üllar kauni pulmapildi alla.

2019. aastal kirjutas Kroonika artiklis „Kaunid kaadrid kodust ja perest! Üllar Saaremäe peidetud pelgupaik: poleks uskunud, et maja selliselt elama hakkab“, et kui kostüümikunstnik Ketlin Kütt ja toonane Rakvere Teatri kunstiline juht Üllar Saaremäe sarja „Viimane võmm“ võtteplatsil teineteisele silma jäid, ei hakanud nad kohe ühiseid plaane tegema. Üllar oli abielus ja Ketlin kasvatas üksinda teismelist poega. Ent nad armusid ja ka pisipere ei lasknud end kaua oodata.

Üllari ja Ketlini kaksikud Eirin ja Freia sündisid 2018. aasta oktoobris ning omal ajal jahmatas see uudis ka nende lähedasi. Uudisest Üllarile teadaandmist meenutas Ketlin toona järgnevalt: „Olime hilinemas õhtusöögile, kui Üllar mulle autoga järele tuli. Lülitasin telefonis kaamera käima, et filmida tema reaktsiooni. Päeval olin saanud arsti juures ultraheliuuringu pildi kahe musta täpikesega. Üllar vakatas. Olime kaksikute-uudisest nagu soolasambad, õõtsusime õhtusöögile, millest ma ei mäleta mitte midagi. Suhtusin lapseootusse üsna rahulikult, aga kui ultraheli näitas, et tulemas on kaksikud, ületas see arusaamise piiri.“

Jaga
Kommentaarid